Vali Salih Ayhan'dan Yeşilay Şubesine ziyaret


Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, yeni göreve başladıklarında yönetim olarak kendisini ziyaret eden Yeşilay Şanlıurfa Şubesi Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerine iadei ziyarette bulundu.

Ziyaret sırasında bir süre karşılıklı sohbet ederek Yeşilay’ın çalışmaları hakkında bilgiler alan Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, bağımlılar konusundaki hassasiyetini dile getirdi.

Ziyareti esnasında Yeşilay'a üye olan Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan; “Sağlıklıyız, mutluyuz, gelecekten umutluyuz. Bağımlı ve hasta vatandaşlarımızın da sağlıklarına kavuşarak normal yaşamlarını sürdürmeleri konusunda üzerimize düşeni yapıyoruz ve her zaman da yapacağız” dedi.

Vali Salih Ayhan, özellikle uyuşturucu bağımlılığıyla mücadele çalışmalarını hızlandıracaklarını ve tüm kurumlarla koordineli bir şekilde çalışma yürüttüklerini söyledi.

Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Aziz Çiftçi de, “Valimizin bağımlılıklar konusundaki hassasiyetlerinden ve şubemizi ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Bağımlılıklarla topyekun bir mücadele için Yeşilay olarak bizlerde elimizden gelen gayreti göstereceğiz” diye konuştu.

- RHA AJANS, Gündem bölümünde yayınlandı
https://rhaajans.com/haber/11474792/vali-salih-ayhandan-yesilay-subesine-ziyaret