STK’ların Bayramlaşma Törenine yoğun Katılım

(Ruha Haber Ajansı/RHA)-Şanlıurfa’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları (STK’lar), Ramazan Bayramı münasebetiyle bir araya gelerek bayramlaştı.

 

Sivil Toplum Kuruluşları tarafından Şehitlik Çamlık Bahçesinde yapılan Ramazan Bayramı bayramlaşma törenine birçok siyasetçinin yanı sıra Vatandaşlar yoğun katılım gösterdi.

Ramazan Bayramı’nın 2’inci gününde sivil toplum kuruluşları Eğitim-Bir-Sen ve Şanlıurfa İnsani Yardım platformu ev sahipliğinde geleneksel bayramlaşma töreni Şehitlik Çamlıkta bir araya geldi.

Şanlıurfa’da faaliyet gösteren STK temsilcileriinin yoğun katılım gösterdikleri geleneksel bayramlaşma töreninde kardeşlik ve birlik beraberlik mesajı verdiler.

Ruha Ajansa açıklamalarda bulunan Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun, “Bayramların kanın gözyaşının zulmün bitmesi temennisiyle biz de Urfa’da bir geleneksel hale getirdiğimiz bayramlaşma programı ile tüm STK’ları bir arada toplayıp özellikle birlik ve beraberliğimizi pekiştiştirmek amacıyla böyle bir bayramlaşma töreninde bir araya gelerek kardeşliğimizi pekiştirdik.Çok yoğun bir katılım oldu.Katılım sağlayan tüm STK temsilcilerine ve Sivil Toplum kuruluşların değerli üyelerine ve gönül dostlarımıza katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.Herkesin bayramını tebrik ediyorum nice güzel bayramlar diliyorum.”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir