Sosyolog Polat Doğru Şanlıurfa’daEğitimci – Yazar, Sosyolog Polat Doğru ‘’ Okur- Yazar Buluşmaları ‘’ projesi kapsamında ‘’Hayatı Keşfetmek İçin Kendin Ol ‘’ konulu semineri ile öğrencilerimizle buluştu.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cihan Bircan, İstanbul Aydın Üniversitesi Bölge Koordinatörü Ümit Öztürk, Öğretmen ve Öğrencilerin katıldığı seminer saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.
İstanbul Aydın Üniversitesi Bölge Koordinatörü Ümit Öztürk’ün tercih yapacak öğrencilere yaptığı kısa Üniversite tanıtımı sonrası sahneye gelen Eğitimci – Yazar, Sosyolog Polat Doğru çocukluk günlerinden başlayıp eğitim hayatında son noktaya kadar yaşadıklarından verdiği kesitler ile motivasyonun, kendine güvenmenin, kararlılığın önemine değindi.
Zaman zaman güldüren, zaman zaman ise düşündüren sunumu ile katılımcıların büyük beğenisini kazanan Eğitimci – Yazar, Sosyolog Polat Doğru’ya seminer sonunda İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cihan Bircan tarafından ‘’ Okur – Yazar Buluşmaları ‘’ projesi kapsamında ilimize gelerek, eğitim adına öğrencilere katkılarından ötürü teşekkür plaketi verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir