Müftülükten “Ramazan ve İnfak' konulu yarışma

Şanlıurfa İl Müftülüğü, ortaokul öğrencilerine yönelik “Ramazan ve İnfak” konulu resim ve kompozisyon yarışmasında İl birinciliğini belirledi. Diyanet İşleri Başkanlığınca 2019 yılı Ramazan teması olarak belirlenen “Ramazan ve İnfak” konusu çerçevesinde düzenlenen resim ve kompozisyon yarışmala

Büyütmek için resme tıklayın

Şanlıurfa İl Müftülüğü, ortaokul öğrencilerine yönelik “Ramazan ve İnfak” konulu resim ve kompozisyon yarışmasında İl birinciliğini belirledi.

Diyanet İşleri Başkanlığınca 2019 yılı Ramazan teması olarak belirlenen “Ramazan ve İnfak” konusu çerçevesinde düzenlenen resim ve kompozisyon yarışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunan İl MüftüsüMehmet Taştanşunları söyledi:

“Diyanet İşleri Başkanlığımız; Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Ramazan ayı vesilesiyle öğrencilerimizde farkındalık oluşturmak; ramazan ayı, oruç ve infak konularında öğrencilerimizi bilinçlendirmek amacıyla ortaokullarımız arasında ‘Ramazan ve İnfak’ temalı resim ve kompozisyon yarışması tertip ettik. Yarışmaya katılan öğrencilerimize, yarışmaya katılmalarına teşvik eden okul idarelerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederim. Programın düzenlenmesinde emeği geçen herkesten Allah razı olsun.” diyerek sözlerini tamamladı.

Yarışmaya katılan öğrencilerimiz ve onları yarışmaya katılmaya teşvik eden öğretmenlerimiz, yarışmaların yapılmasından dolayı memnuniyetlerini ifade ederek Diyanet İşleri Başkanlığımıza ve İl Müftülüğümüze teşekkür ettiler.”

Yarışmada dereceye giren öğrencilere ve yarışmaya katılan tüm öğrencilere çeşitli hediyeler takdim edildi.

Kompozisyon alanında dereceye giren birinci; Merve Ayçiçek’e yarım altın, İbrahim Demir ve Emine Tosun’a çeyrek altın ödül olarak verildi.
Resim alanında dereceye giren birinci; Bahar Gül’e yarım altın, Feride Bozteke ve Sera Harun’a çeyrek altın ödül olarak verildi.

13 Haziran 2019 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak RHA Ajans Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan RHA Ajans hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Anket Belediyenin Hizmetlerinden Memnun musunuz?