Amacımız şehrimize katkı sunmaktır...

RHA Ajans olarak yayın hayatına başladığımız ilk günden itibaren şehrimizin çıkarları doğrultusunda tüm gücümüzle çalıştık. Bu şehrin geleceğinin derin sularda boğulup gitmemesi için büyük çaba sarf ettik.Sarf etmeye devam edeceğiz.

Kişi nereye giderse gitsin içinde bir tutam memleket sevdası taşır. Yüreğinin en gizli köşelerinden memleketinden bir parça yer alır. Aynı zamanda kimileri için memleket sevdası öyle büyük bir aşk ateşi ile yanar ki gerektiğinde değil elini taşın altına koymak, canını hiçe saymak bile vız gelir.

Zaman zaman fırtınalı günlerde sığınılacak bir liman olduk. Bugüne kadar Şanlıurfa'mıza yapmış olduğumuz katkıyı bundan sonra da okurlarımızın desteği ile sürdürmeye devam edeceğiz. Her gün RHA Ajans’la yeni bir umut olacak. Şanlıurfa'nın ve Şanlıurfalının hakkını korumak için var gücümüzle gayret göstermeye devam edeceğiz.

RHA Ajans ailesi olarak,İlimizde yapılan, planlanan ve devam eden yatırımların, şehrimizin faydasına olacak her işin destekçisi olduk. Destek olmaya da devam edeceğiz, Şanlıurfa'mız ile ilgili her türlü gelişmeyi hem yerel gündeme hem de ulusal platformlara taşımaya devam edeceğiz.Bize bu konuda güvenen ve destek veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Amacımız Şanlıurfa'mızın her alanda hedeflenen başarıya ulaşmasında ve bu başarının ilimiz ekonomisine olumlu yönde yansımasında, basın olarak katkı sağlamaktadır.

Şanlıurfa'dan dünya'ya günün en son haberleri için bizi takip etmeye devam edin.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Ömer Dodanlı




Replika Saat