Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bakanlık müfettiş gönderdi!

(RHA AJANS/RHA) - Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde arkası kesilmeyen skandal ve iddiaların üzerine Milli Eğitim Bakanlığı inceleme yapmak üzere müfettiş gönderdi.

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde arkası kesilmeyen skandal ve iddiaların üzerine Milli Eğitim Bakanlığı inceleme yapmak üzere müfettiş gönderdi.

Hatırlanacağı üzere kentte Ruha Haber Ajansı’nın defalarca dile getirdiği Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde yaşanan skandallar zinciri ve iddialardan sonra Milli Eğitim Bakanlığı harekete geçti. İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ndeki mobbing iddiaları, kömür ihalesindeki usulsüzlükler, Barış Pınarı Harekatı'nda usulsuz görevlendirmeyle para aldındığı iddiaları Ruha Haber Ajansı tarafından dile getirilmişti.

Yaşanan bu olaydan sonra Milli Eğitim Bakanlığı müfettiş görevlendirdi. Kente gelecek olan müfettiş ardı arkası kesilmeyen iddialarla ilgili araştırma yaparak hazırladığı raporu Ankara’ya sunacak.

İşte daha önce Ruha Haber Ajansı'nın İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile iilgili dile getirdiği iddialar:

https://rhaajans.com/haber/3703527/ urfa-il-milli-egitim-mudurlugu- corona-viruse-hazirlikli-mi

https://rhaajans.com/haber/3718535/urfada-dershaneler-ile-ilgili-flas-iddia

https://rhaajans.com/haber/3700215/urfa-il-milli-egitim-muduru-mobbing-mi-uyguluyor

https://rhaajans.com/haber/3704974/urfa-il-milli-egitim-muduru-ile-skandal-iddia


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak RHA Ajans Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan RHA Ajans hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Urfa'da En Başarılı Belediye Başkanı Hangisi?