Urfa Öğretmenevi Müdürü akrabalarını mı işe aldı?

Şanlıurfa’da geçtiğimiz haftalarda Öğretmenevi’ne müdür olarak atanan Mehmet Kılıç’ın akrabalarını işe aldırdığı iddia edildi. Müdürün kendisi ile aynı soyadı taşıyan kişilerin fazlalılığı ise dikkatlerde kaçmadı.

( RHA AJANS/RHA) – Şanlıurfa’da geçtiğimiz hafta Öğretmenevi’nin yeni müdürü Mehmet Kılıç olmuştu.

Mehmet Kılıç’ın iddiaya göre göreve başlar başlamaz birçok kişiye işten çıkartıp birinci dereceden akrabalarını işe aldırdığı iddia edildi.

İşte müdürüm akrabalarının işe alındığını iddia eden o liste:

 

 

 


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak RHA Ajans Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan RHA Ajans hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

03

Eski Öretmenler Evi Ça - Bunlar orda bir çete gibi çallışıyorlar müdür sırtını ilmilieğiim müdürüne vermiş müdür yardımcısı cellaletin aktaş ise hükümet benim diyo vali ve emiyet benim arkamda diyor allatin aksan vali benim akrabam diyiyor herkese kapıyı güsteriyorlar buarada il milieğitim müdürü öretmenler ev müdürünün okul arkadaşı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 24 Şubat 19:57
02

Eğitimci Yzr - Yazıklar olsun çalışan personeli haksız yere işten çıkaran idareciler hakkında İslam yapılmalı. Müdür ve müdür yardımcısı Celalettin Aktasin görev ve yetkileri sadece çalışanları işten çıkarmak kendi akrabalarıni ve cemaatlerin adamlarını ise almak mıdır. Yazıklar olsun çocuklarımızı okula gönderiyoruz eğitim aldiriyoruz ama şahısların keyfi uygulamaları ile işten çıkarılmaları yazık verilen emekleri.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 20 Şubat 20:04
04

Eski Öretmenler Evi Ça - @Eğitimci Yzr 02 nolu yoruma cevabı: Çok doğru diyorsun sadce bunu bilmeniz isterim isterseniz öğretmen evi müdürü tivitirde yalanlama ve iftira diyor iterseniz isim listesi bende size nasıl ulaşırım bilmiyorum işe alınanları ve çıkarılanların listesini size günderebilirim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 05 Mart 18:49
01

Gezgin Bilge - Tipik bir Urfa klasiği bir aşiretin cemaatin mensubu değilseniz isteyen herkes sizi hiçbir gerekçe açıklama yapmadan işinize son verebilir.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 20 Şubat 17:50


Anket Urfa'da En Başarılı Belediye Başkanı Hangisi?