Hangisi başkan vatandaş şaşırdı?

Mazbatası Yüksek Seçim Kurulu tarafından iptal edilen ve başkanlığı düşürülen Abdullah Aksak’ın ne yapmaya çalıştığına akıl sır ermiyor. Aksak’ın hala resmi Twitter hesabından bulunan Ceylanpınar Belediyesi Başkanı yazısı ve kapak fotoğrafında “Ceylanpınar Belediye Başkanı” bulunması vatandaşların tepkisine neden oldu.

( RHA AJANS/RHA) – Hatırlanacağı üzere Abdullah Aksak’ın mazbatası Yüksek Seçim Kurulu tarafından iptal edilmiş ve başkanlığı düşürülmüştü. Yaşanan bu olaydan sonra belediye meclisinde yapılan seçimde Ceylanpınar’ın yeni başkanı Feyyaz Soylu olmuştu. Feyyaz Soylu’nun başkanlığı resmileştikten sonra çalışmalara başladı.

Ceylanpınar Belediyesi’nin resmi başkanı Feyyaz Soylu olmasına rağmen Aksak’ın hale resmi Twitter hesabından bulunan Ceylanpınar Belediyesi Başkanı yazısı ve kapak fotoğrafında “Ceylanpınar Belediye Başkanı” bulunması vatandaşların tepkisine neden oldu.

Başta Ceylanpınarlı vatandaşlar olmak üzere kent genelinde Aksak’a tepkiler oluştu.

 


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak RHA Ajans Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan RHA Ajans hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Vali Abdullah Erin, Kalsın mı Gitsin mi?