Yeniden Refah Partisi Teşkilatı Basınla Bir Araya Geldi (VİDEO)

(Ruha Haber Ajansı/RHA)-Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı İsa Döğmeci özel bir mekanda düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında basın mensuplarına, parti ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Kuran Kerim tilaveti ile başlayan programda kongrede yeni seçilen il ve ilçe yönetim kurulları ilk olarak Milli görüşün ne olduğunu anlattılar.

Kuran Kerim tilaveti sonrasında Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İsa Döğmeci yaptığı açıklamada,''Gücünü medya patronlarından, holdinglerden ve dış güçlerden değil, önce Allah’tan sonra da bu aziz milletten alan Yeniden Refah Partimiz’i milletimizin ve tüm insanlığın kurtuluşu için bir an evvel iktidara taşıyacağız.''Dedi.


Başkan Döğmeci,"Bizler, bugüne kadar yapılan bütün hayırlı hizmetlere teşekkür etmek, bu hayırlı hizmetleri yapanları tebrik etmek, yapılan hizmetleri görmek ve takdir etmek için geliyoruz. Bununla birlikte eksikleri tamamlamak, eksik yapılanları nihayete erdirmek için geliyoruz. Yine bununla birlikte yanlışları da doğrusunu ortaya koyarak düzeltmek için geliyoruz. Yapılan hizmetlere teşekkür edeceğiz, takdir ve tebrik edeceğiz, eksikleri tamamlayacağız, yanlışları da davamıza, istikametimize uygun doğrularla düzelteceğiz.

EKONOMİK SIKINTI BELEDİYELERDE DE MEVCUT

Bizde bu düsturla Şanlıurfa teşkilatları olarak çalışmalarımızı başladık çalışmaya da devam ediyoruz.

Malumunuz ekonomi sıkıntısı ülke genelinde olduğu gibi maalesef belediyelerimizde de mevcut. Bu sebeple sizinde bildiğiniz üzere Şanlı şehrimizde tamamlanamayan, geciken veya yapılıp çöp olan projeler mevcut. Bizde Şanlıurfamıza birşeyler kazandırma arzusuyla yapılan tüm işleri takip edip eksiklikleri, tamamlanması gereken işleri, ya da yapılması gereken herşeyi yapmak için tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Vatandaşlarımızın dertleriyle dertlenmediğimiz sürece burada olmamızın bir anlamı olamaz.

GENEL BAŞKANIMIZDA VURGULADIĞI GİBİ

“Siyaset, bütün insanlığın kurtuluşu için zalimin zulmüne 'dur' demek, mazlumların, ezilenlerin, gariplerin haklarını korumak için yapılırsa ibadet olur. İşte bizim siyasetimiz böyle bir siyasettir. Biz petrol, çimento, borç, faiz ekonomisi yerine üretim, istihdam ve ihracat ekonomisini uygulayacağız. Türkiye, komşu ülkelerden uzak yerlerden tarım ve hayvancılık ihtiyaçlarını karşılıyor. Biz bütün bölge ülkelerinin ihtiyaçlarını karşılayacak potansiyele sahibiz. Tarım ve hayvancılığı en güçlü şekilde destekleyeceğiz.

YENİDEN REFAH PARTİMİZ’İ İKTİDARA TAŞIYACAĞIZ

Yaşanabilir Türkiye'yi kurduğumuz, Yeniden Büyük Türkiye'yi inşa ettiğimiz, Yeni ve Âdil Bir Dünya'yı hayata geçirdiğimiz günleri bir an önce görmek için, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Gücünü medya patronlarından, holdinglerden ve dış güçlerden değil, önce Allah’tan sonra da bu aziz milletten alan Yeniden Refah Partimiz’i milletimizin ve tüm insanlığın kurtuluşu için bir an evvel iktidara taşıyacağız.” Diyerek sözlerini sonlandırdı.

Yeniden Refah Partisi Haliliye İlçe Başkanı Seyid İbrahim Bahçe’de yaptığı açıklamada; “Çok değerli basın mensuplarımız, değerli il başkanımız Sayın İsa Dögmeci bey, çok değerli il başkan yardımcılarımız, Karaköprü İlçe Baskanımız Sayın Ahmet Yetimoglu Bey, İl Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Hasan Kazancıoğlu Bey, Haliliye İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Ali İmir Bey’in teşkilatıyla birlikte hazırlamış olduğu sabah kahvaltısı programına hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

YILMADAN YORULMADAN ÇALIŞACAGIZ

Yeniden Refah Partisi Haliliye İlçe Başkanlığı olarak gençlik kolları ve kadın kolları teşkilatımız ile beraber Şanlıurfa’mızın en büyük ilçelerinden olan Haliliye ilçemiz için vatandaşlarımıza en iyi hizmetleri sunma gayesiyle elimizden gelen tüm gayreti sarfedeceğiz. Milli görüş istikametinde başta genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan'ın liderliğinde olmak üzere il başkanımızın öncülüğünde yılmadan yorulmadan bıkmadan çalışacağız.

SORUNLARIN TAKİPCİSİ OLACAĞIZ

Halkımızın rahatsız olduğu şikayetçi oldugu tüm meseleleri yakından takip edeceğimizi ve bu sorunlar sonuçlanana kadar takipçisi olacağımıza, sonuna kadar halkımızın yanında olacağımıza söz veriyoruz.

Genel başkanımız Sayın Dr.Fatih Erbakan Beyin dedigi gibi demir çarıklarımızı giydik il-il ilçe-ilçe mahalle-mahalle köy-köy dolaşıp halkımızn dertleriyle dertlenmeye onların her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için tüm gayretimizle çalışacağımıza söz veriyoruz.

Yapmış oldukları güzel çalışmalardan dolayı başta haliliye gençlik kolları başkanım Ali İmir Bey’e ve teşkilatının tamamına çok teşekkür eder hayırlı hizmetlerinin devamını dilerim.” Dedi.

Sonrasında söz alan Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Kazancıoğlu'nun konuşmasında şunları söyledi: “Konuşmama başlamadan önce böylesine güzel bir etkinliğe vesile olan Haliliye ilçe gençlik kolları başkanı Ali İmir nezhinde tüm teşkilatına teşekkür ediyor, bu tür organizasyonların devamlı olmasını temenni ediyorum.

Konuşmama Merhum liderimiz Erbakan hocamızın gençliğe hitabesinden bir kesitle başlamak istiyorum.

Hayat doğru ile yanlışın, güzel ile çirkinin, faydalı ile zararlının, adaletle zulmün mücadelesinden ibarettir. İslam sadece Müslümanlara değil bütün dünyaya huzur ve barış getirecek değerleri bünyesinde taşımaktadır. Gençler de bu barışın teminatıdır. Barış, kardeşlik, sevgi, adalet ve huzur tüm insanlığın ortak talebidir. Müslüman gençlerin de bu değerleri taşımaları bir zorunluluktur.

Bizim hareketimizin motoru gençliktir. Genç, davasının sancağını en yükseğe diken Ulubatlı Hasan‘ların yolunda yürüyen insandır. Gençliğini insanlığın kurtuluş davasına adayan Milli Görüş gençliği, dün olduğu gibi, yeni dönemde de büyük şahlanışıyla destanlar yazacak potansiyele sahiptir. Bu bağlamda Milli Görüş genci sağlam bir itikat ve inanca sahip olmalı, İbadetlerini ihmal etmemeli, ahlak sahibi bir insan olarak kendi nefisini de terbiye ederek bütün insanlığın refahı için çalışmalıdır.

Hayatını insanlığın saadetine harcamış, son anına kadar milli görüş davası için mücadele etmiş Erbakan hocamızın bizlere ithafen söylediği bu sözler bizler için yol haritası olmuştur. Bizde bu dava uğrunda hocamızın yolunda, milli görüş istikametinde hocamızın bize emaneti olan bu davayı genel başkanımız Dr. Fatih Erbakanın

LİDERLİĞİNDE VAR GÜCÜMÜZLE İNSALIĞIN KURTULUŞU İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Taşıdığımız bu sorumlulukların aksine bugün bütün insanlık bir buhranın içindedir. İslam coğrafyası ırkçı emperyalistlerin elinde kan gölü haline çevrilmiştir. Başta Doğu Türkistan olmak üzere,yemen, suriye,ırak,taki Müslümanların sadece Müslüman oldukları için yaşadıkları ortadadır. Ayrıca işsizlik, açlık, insan hakkı ihlalleri ile dünya gençliği bunalıma sürüklenmektedir. Bunalımdan çıkmanın yolu ancak ve ancak Milli Görüş ile mümkündür.

Gençlik geleceğin teminatıdır. Bizde bu uğurda İl Başkanımız öncülüğünde Şanlıurfamıza faydalı işler yapma gayreti içerisinde gerekirse kapı kapı gezip elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Milli görüş şerre fren hayra motor olacaktır. Bizde istikametimiz doğrultusunda başta peygamberler şehrimiz olmak üzere tüm insanlığın selameti için Liderimiz Dr. Fatih Erbakan'ın yanında mücadelemize devam edeceğiz.

sözlerime son verirken Bu organizasyona vesile olan Haliliye İlçe Gençlik kolları teşkilatımıza en kalbi teşekkürlerimi sunup hepinizi saygıyla selamlıyorum. Dedi.

15 Ara 2019 - 12:16 Şanliurfa/ Şanliurfa- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak RHA AJANS Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan RHA AJANS hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler RHA AJANS editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı RHA AJANS değil haberi geçen ajanstır.