Başkan Kuş, Huzurumuzu Ve Birliğimizi Kimse Bozmayacak

Eyyubiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş İlimiz huzur şehridir.

Büyütmek için resme tıklayın

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş çarşı bölgesinde turistlerin yoğun olduğu bölgede esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip hayırlı işler temennisinde bulundu.

Başkan Kuş İlimiz huzur şehridir. Harekât olmasına rağmen yerli ve yabancı turistlerin yoğunluğunu görüyoruz. Huzurumuzu ve birliğimizi kimse bozamayacaktır. Esnafımızla birlikte Mehmetçiğimize dualar ettik. Dedi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş çarşı bölgesinde turistlerin yoğun olduğu bölgede esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip hayırlı işler temennisinde bulundu. Sık esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen ve talepleri birinci ağızdan dinleyip anında çözümler üreten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş hafta sonu mesaisinde de Haşimiye bölgesindeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip hayırlı işler temennisinde bulundu. Esnafın taleplerini dinleyen Başkan Kuş yerli ve yabancı turistlerle de yakından ilgilenip Şanlıurfanın huzur şehri olduğunu belirtti. İletilen taleplerin yerine getirilmesi için ilgilileri talimatlandıran Başkan Kuş huzur vurgusu yaparak yerli ve yabancı turistleri Şanlıurfaya ve Eyyübiyeye davet etti. Kimsenin Şanlıurfanın huzurunu bozamayacağını da belirten Başkan Kuş esnafla birlikte sınırda harekatta bulunan Mehmetçik için de bol bol dua etti.

Yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağının yine İlimiz ve ilçemiz olduğunu belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş esnaf ve vatandaşlar tarafından gezi esnasında kendisine iletilen taleplerin de Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte hareket ederek kısa sürede çözüme kavuşturacaklarını söyledi.  Başkan Kuş Haşimiye meydanındaki esnaflarımızla buluştuk. Ucuzluk Pazarı ile ilgili sıkıntıları bizlere ilettiler. Bizler de esnaflarımızın talebini yerine getirme adına İnşallah Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte sıkıntıları bir bir ele alıp bu sıkıntıların kısa sürede çözüme kavuşması için el birliğiyle çalışacağız. Tabii burası Turizm havzası gerek yerli turizm gerekse yabancı turizmcilerin uğrak yeri. Bu açıdan bu bölgemiz bizim için çok önemli. Bölgemiz ilimizin aynası durumunda. Bu konuda Başkanımız Sayın Zeynel Abidin Beyazgülün de hassa davrandığını biliyoruz. İnşallah kısa süre içinde bu sıkıntıları bir bir gidereceğiz. dedi.

Barış Pınarı Harekâtına da değinen Başkan Kuş Barış Pınarı Harekâtını da esnaflarımızla beraber istişare ettik. Bu harekattan dolayı Cumhurbaşkanımıza şükranlarını ilettiler. Bir bayram havası var. Sınırımızda çatışmaların olmasına rağmen halkımız çok ciddi manada havzamızı doldurmuş. Turizm noktasında herhangi bir aksaklık yok. Yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası yine ilçemiz olmuş. Urfa ve Eyyübiye huzur şehridir. Buradan da  tüm yerli ve yabancı turistleri huzurun başkenti olan ilimize bekliyoruz. Harekattaki tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Bizlerin de  en büyük temennisi inşallah şehitlik mertebesi bir gün bizi de bulur. Tekrardan şehitlerimize Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. şeklinde konuştu.

------------------------------------------------------------------

HABER SITELERI IÇIN GÖRÜNTÜ LINKI: https://www.youtube.com/watchvTGPeg3eW4featureyoutu.be [https://www.youtube.com/watchvTGPeg3eW4featureyoutu.be]

TV KANALLARI IÇIN ISE GÖRÜNTÜ INDIRME LINKI: https://we.tl/t-akzwolSgAH [https://we.tl/t-akzwolSgAH]

İyi çalışmalar dileriz.

EYYÜBİYE BELEDİYESİ BASIN YAYIN BİRİMİ


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak RHA Ajans Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan RHA Ajans hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Viraşehirliler -Ceylanpınarlılar Vekil Özşavlı'dan memnun musunuz?