Mahmut Özyavuz’dan ‘Kadir Gecesi’ mesajı

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Kadir Gecesi ile ilgili mesaj yayınladı. Özyavuz,”Tüm İslâm âlemine huzur, refah ve mutluluk getirmesini diler, bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam alemin Şanlıurfalı hemşerilerimizin Kadir Gecesi’ni kutlarım."dedi. Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, ya

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Kadir Gecesi ile ilgili mesaj yayınladı. Özyavuz,”Tüm İslâm âlemine huzur, refah ve mutluluk getirmesini diler, bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam alemin Şanlıurfalı hemşerilerimizin Kadir Gecesi’ni kutlarım.”dedi.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, yaptığı yazılı açıklamada,“Birlik beraberlik ve dayanışma ayı Ramazan ayının son günlerine ve Yüce Kitabımızda “bin aydan daha hayırlı” olduğu bildirilen, bütün gün ve gecelerden üstün tutulan Kadir Gecesine bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu gecede yapılan tüm dua ve tövbelerin kabulü ile ilahi rahmet ve mağfiret her yere ulaşmakta olduğunu idrakindeyiz. Bu mübarek gecenin Yüce Allah’ın rızasını kazanmaya vesile olmasını, tüm İslâm âlemine huzur, refah ve mutluluk getirmesini diler, bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam alemin Şanlıurfalı hemşerilerimizin Kadir Gecesi’ni kutlarım.”dedi.

31 Mayıs 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak RHA Ajans Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan RHA Ajans hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Elektrik Kesintilerinin Sebebi DEDAŞ'ın Yatırım Yapmaması mı?