Şirket haberleri

ADESE – Atilla Uzunömeroğlu tarafından 189.291 adet payın Borsa’da işlem görebilmesi için MKK’ya kaydileştirme başvurusu yapıldı.

ATSYH – Alt Pazar’a geçiş için Borsa’ya başvuru yapıldığı açıklandı.

ATEKS & BAKAB & DOFER & FORMT & MRGYO – VBTS kapsamında şirket paylarına 22 Kasım’a kadar açığa satış ve kredili işlem yasağı getirildi.

BAYRK – Bilal Naz tarafından 2.159.730 adet payın Borsa’da işlem görebilmesi için MKK’ya kaydileştirme başvurusu yapıldı.

BVSAN – Şirketin bir müşterisi ile 6,9 milyon euroluk sözleşme imzaladığı açıklandı.

BFREN – Yönetici Sorumluluk Sigortası’nın yapıldığı açıklandı.

CONSE – Şirket ortaklarından GLYHO’nin sahip olduğu Şirket sermayesinin %11,65'ine karşılık gelen 44.927.450 adet payın 7,00 TL fiyatla Toptan Alış Satış İşlemlerine İlişkin Prosedür kapsamında 5 yatırımcıya satışının gerçekleştiği açıklandı.

CONSE – 119 gün vadeli 250 milyon TL tutarında bono ihraç edildi.

DESA – Edirne Erasta şubesinin kapatıldığı açıklandı.

DESA – İstanbul  Historia AVM’ye Samsonite Şubesi açıldığı belirtildi.

DNISI – Yönetici Sorumluluk Sigortası’nın yenilendiği açıklandı.

EREGL – Ahmet Çölgeçen tarafından 250.000 adet payın Borsa’da işlem görebilmesi için MKK’ya kaydileştirme başvurusu yapıldı.

EMNIS – Konkordato projesi kapsamında yirmi üçüncü ödemesinin yapıldığı açıklandı.

EUYO – VBTS kapsamında şirket paylarına 22 Kasım’a kadar emir paketi tedbiri getirildi.

GSDDE – Şirket kayıtlı sermaye tavanının 250 milyon TL’den 3 milyar TL’ye yükseltilmesine karar verildiği açıklandı.

GLYHO – Ahmet Çölgeçen tarafından 250.000 adet payın Borsa’da işlem görebilmesi için MKK’ya kaydileştirme başvurusu yapıldı.

GLBMD – Bursa şubesinin faaliyete başladığı açıklandı.

INFO – 98 gün vadeli 200 milyon TL tutarında bono ihraç edildi.

INFO – Bursa’ya şube açılmasına karar verildiği açıklandı.

IZENR – Şirketin Manisa’da yenilenebilir enerji üretimi alanında 147 MWe üretim hacmine sahip arazi üzerine, 24,1 MWe kurulu gücünde

GES yatırımı için daha önce alınan Yatırım Teşvik Belgesi haricinde, 51 MWe kurulu güç ilave yatırımı için 947,9 milyon TL tutarında 3 yıl süreli Yatırım Teşvik Belgesi aldığı açıklandı.

KSTUR – Kuştur Tatil Köyü’nün turizm sezonu bitişi nedeniyle kapandığı, 2024 açılış tarihinin bildirileceği açıklandı.

MEDTR – Şirket bağlı ortaklığı Altera ile Devralma Yoluyla Kolaylaştırılmış Usulde Birleşme işlemlerinin tescil edildiği açıklandı.

NTHOL – Ahmet Çölgeçen tarafından 100.000 adet payın Borsa’da işlem görebilmesi için MKK’ya kaydileştirme başvurusu yapıldı.

OSTIM – Şirket ile Ceceli Demir Sanayi arasında imzalanan kat karşılığı ve hasılat paylaşımlı inşaat sözleşmesi kapsamında yapılacak olan inşaatlardan Sincan 2. ve 3. OSB'de yer alan fabrika binasının yapı kullanım izin belgesinin alındığı ve yapılacak olan hasılat paylaşımına konu işyerlerinin Yapı Ruhsatlarının alındığının açıklanması sonrasında iş yeri arsasının inşaat faaliyetlerine başlanıldığı açıklandı.

POLHO – Şirket bağlı ortaklığı Polisan Hellas'ın Yunanista’daki sel felaketi nedeniyle sigorta şirketi tarafından 1,5 milyon euro ön ödeme aldığı açıklandı.

REEDR – Şirket ile aracı kurumu arasında fiyat istikrarı sürecinin sona erdiği, fiyat istikrarına ilişkin işlem gerçekleşmediği açıklandı.

TABGD – Şirket paylarının halka arzı kapsamında halka arz büyüklüğünün 2,5 katı talep geldiği açıklandı.

TDGYO – Bazı haber sitelerinde adı geçen Amer Kamal Sharif Alshawa’nın şirketten 2019 yılında ayrıldığı açıklandı.

THYAO – Moody’s tarafından şirketin kredi not ve görünümünün teyit edildiği açıklandı.

TSPOR – Atilla Uzunömeroğlu tarafından 113.370 adet payın Borsa’da işlem görebilmesi için MKK’ya kaydileştirme başvurusu yapıldı.

TTKOM – Saha Kurumsal ile Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Derecelendirme Sözleşmesinin uzatıldığı açıklandı.

ULUUN – Şirketin varlık ve yükümlülüklerinin bir bölümünün, şirketin %100 iştirak edeceği yeni kurulacak iki şirkete bölünme yoluyla devredilmesine, şirketin yeni kurulacak şirketlerin paylarına %100'üne iştirak edecek olması ve tek pay sahibi olması nedeniyle bölünme işleminin iştirak modeliyle kolaylaştırılmış usulde yapılmasına karar verilmesi sonrasında SPK’ya başvuru yapıldığı açıklandı.

VAKBN – Atilla Uzunömeroğlu tarafından 79.381 adet payın Borsa’da işlem görebilmesi için MKK’ya kaydileştirme başvurusu yapıldı.

YKBNK – Atilla Uzunömeroğlu tarafından 83.926 adet payın Borsa’da işlem görebilmesi için MKK’ya kaydileştirme başvurusu yapıldı.

Kaynak İnfo Yatırım

Hibya Haber Ajansı

23 Eki 2023 - 08:51 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak RHA AJANS Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan RHA AJANS hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler RHA AJANS editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı RHA AJANS değil haberi geçen ajanstır.Anket AK PARTİ CEYLANPINAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLMALI?
Tüm anketler