İYİ Parti Şanlıurfa'da Köroğlu'nun listesi belli oldu

İYİ Parti Şanlıurfa 2.Olağan Kongresi bugün Genel Başkan Meral Akşener'in katılımıyla Mehmet Akif İnan Konferans salonunda gerçekleşti.

Büyütmek için resme tıklayın

İYİ Parti Şanlıurfa 2.Olağan Kongresi bugün Genel Başkan Meral Akşener'in katılımıyla Mehmet Akif İnan Konferans salonunda gerçekleşti.

Tek liste ile gidilen kongrede Av.Mehmet Sadık Köroğlu İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı oldu.

-İşte gerçekleşen kongrede İl Başkanı Av.Mehmet Sadık Köroğlu'nun listesi:


İYİ PARTİ ŞANLIURFA İL BAŞKAN ADAYI MEHMET SADIK KÖROĞLU

IL YÖNETİM KURULU ASİL ÜYE

1-MEHMET SADIK KÖROĞLU

2-AHMET HAKKI NARIN

3-SEDAT SEYMEN

4-MEHMET YAŞAR ASLAN

5-NECMI HEKIMOGLU
6-OMER YILAN

7-ZUBEYDE BENAN KARAKOYUNLU

8-OZLEM AVAYDIN

9 MEHMET ASILTURK
10-FERHAT ASLAN

11-IBRAHIM HALIL VILDIRIM

12 MURAT BAYTAK

13-HASAN ÇAKMAKLI
14-HUSEYIN YAŞAR

15 ABDULLAH ORUÇ

16-CUMA OKKE

17-MEHMET ÇIÇEK
18-DILEK NAGIHAN DOĞAN

19-MEHMET SALIH ÇAKMAK

20-HASAN TAHSIN GERGELI

21 EMIN CIFTCI
22 ALI ÇATIR

23-OMER ÇELIK

24-ABDURRAHMAN KOCURGAN

25-MEHMET YASAR KAYA
26-HACI IBRAHIM IKIKARDES

27-YUSUF CELIK

28-SEYDA DEMIR

29-BEDIR KARAGOZLU

30-VELIZ TURMAK

31-CIHAT ÇAKMAKLI

32-MEHMET OZKAVA

33-NIHAL BEREKET

34-0SMAN DELEN

35-HUSEYIN SAT

36-SADIK SUNAY

37-PINAR ONCEL

38-KEMAL AKSOY

39-UBEYIT KIRBOGA

40-EMIN TOPRAK
41-BEKIR FIRAT

42-DEVLET TURGUT

43-AYDIN BAYNAZ

44-HAMZA GUNDO

45-FUAT YOKSEL

46-ABDULKADIR AYHAN
47-HALIL BATURAY

48-RESAT BAYDAR

49-FEHIME ÇOBAN AVEI

50-DAVUT NASIROGLU
51-YUSUF UMA

52 AHMET ALMAZ

53-RESAT KARAGÖZLÜ

54-BURHAN KAYA
55-NECMETTIN SARI

56-HALIL GOKTAS

57-IBRAHIM AYTAR

58-ABDULKADIR BELIT

59-MEHMET SUT

60-BOZAN ASLAN

61-ABDULHAKIM AYHAN

62-ISMAIL KIZILELMA
63-EMINE BADILLE

DİSİPLİN KURULU
1-GALIP ÇATIR
2-MUSTAFA TOK

3-FEVZI UNDUÇ

4-MEHMET TAN

5-EKREM AKTAR

6-FIRDEVS ALMAS

7-BUSRA MALAOGLU

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE

8-MUSTAFA ÖZKAYA

9-IZETTIN ASILSOYEU
10-EYUP SABRI MIZRAK

11-HALIL AKBAYIR

12-SEHNAZ OLUK

13-EMINE ALMAS

14-ISMET YUKSEL

15 EMINE DOGAN

16-HATICE ASLAN

17-AHMET ALTIN

18-UMIT GUNBAY

1S-MEHMET BADILUOGLU

20-HUSEYIN ÇAKMAKLI

21-AHMET CICEK

7-MAHMUT URLUK

8-HAMDI DIRIER

9-IBRAHIM HALIL BADILLI

1-MEHMET FATIH AKTAR

2.UGUR OKAN BUCAK

3-RESIT KIRKPINAR

IL DISIPLIN KURULU ASIL ÜYE

4-UTMAN HAN

5 MEHMET YILDIRIM

6 AZIZ TATL

IL DISIPLIN KURULU YEDEK ÜYE

4-MERAL BUKET BAYTAK

5-SUAT RAGBETU

UST KURUL DELEGELERİ YEDEK ÜYE

1-20BEYDE BENAN KARAKOYUNLU

2 MURAT BAYTAK

1-MEHMET HANIFI DEMIREAS

2-SAKINE YASEMİN SEYMEN

3-AZIZE NARIN

UST KURUL DELEGELERI ASIL UYE

1-MEHMET FEDAİ ÇAKMAKLI

2-MEHMET SADIK KOROGLU

3-SEDAT SEYMEN

4-AHMET HAKKI NARIN

22 Oca 2023 - 15:01 Şanliurfa/ Şanliurfa- Siyaset



göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak RHA AJANS Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan RHA AJANS hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler RHA AJANS editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı RHA AJANS değil haberi geçen ajanstır.



Replika Saat