TVF Kadınlar 1. Ligi'nin 2. haftası

2022-2023 sezonu TVF Kadınlar 1. Ligi 2'nci haftası maçları tamamlandı....

Türkiye Voleybol Federasyonundan (TVF) yapılan açıklamaya göre, 2. haftanın maç sonuçları, puan durumu ve 3. hafta maç programı şöyle:

A Grubu :

-----------

Vakıfbank: 1 - Nermin Hnm. Zeytinliği Havran Bld.: 3 (14-25, 20-25, 25-22, 17-25)

Çanakkale Bld.: 0 - Edremit Bld. Altınoluk: 3 (17-25, 18-25, 20-25)

Sakarya Voleybol: 3 - Karşıyaka: 1 (26-24, 25-21, 21-25, 25-22)

Çiftlikköy Bld.: 0 - Göztepe: 3 (19-25, 10-25, 10-25)

Muratpaşa Bld.: 3 - AVR Atletik: 1 (25-19, 25-23, 20-25, 25-20)

Yeşilyurt: 3 - İstanbul BBSK: 2 (25-21, 22-25, 22-25, 25-23, 15-11)

 

B Grubu :

-----------

Adam Voleybol: 3 - Günseven Şalgam Ereğli Bld.: 0 (25-17, 25-19, 25-17)

Mihalıççık: 3 - Kayseri Atletik Spor: 2 (27-25, 18-25, 25-23, 15-25, 15-13)

İBA Kimya TED Ankara Kolej.: 0 - Karayolları: 3 (23-25, 21-25, 21-25)

ALS Halk Voleybol: 0 - Tarsus Bld.: 3 (20-25, 19-25, 24-26)

Beşiktaş Ceylan: 3 - Lima Spor: 0 (25-13, 25-21, 26-24)

Bahçelievler Bld.: 3 - Merinos: 2 (25-17, 25-21, 22-25, 20-25, 15-11)

 

A Grubu Puan Durumu :

---------------------------

1- Göztepe 6

2- Edremit Bld. Altınoluk 6

3- İstanbul BBSK 4

4- Nermin Hanım Zeytinliği Havran Bld. 3

5- Muratpaşa Bld. 3

6- Karşıyaka 3

7- AVR Atletik 3

8- Sakarya Voleybol 3

9- Yeşilyurt 2

10- Çiftlikköy Bld. 0

11- Vakıfbank 0

12-  Çanakkale Bld. 0

B Grubu Puan Durumu :

--------------------------

1- Adam Voleybol 6

2- Karayolları 6

3- Bahçelievler Bld. 5

4- Kayseri Atletik Spor 4

5- Beşiktaş Ceylan 3

6- Tarsus Bld. 3

7- Günseven Şalgam Ereğli Bld. 3

8- İBA Kimya TED Ankara Kolejliler 3

9- Mihalıççık 2

10- Merinos 1

11- ALS Halk Voleybol 0

12- Lima Spor 0

 

3. hafta maç programı

29.10.2022

A Grubu

----------

16:00 - Edremit Bld. Altınoluk - Sakarya Voleybol (Güre Atatürk)

15:00 - İstanbul BBSK - Nermin Hanım Zeytinliği Havran Bld. (Hidayet Türkoğlu)

17:00 - Yeşilyurt - Çanakkale Bld. (Yeşilyurt Spor Kulübü Spor Salonu)

15:00 - Göztepe - Muratpaşa Bld. (Atatürk Voleybol Salonu)

19:00 - AVR Atletik – Vakıfbank (Bornova Atatürk Spor Komp. Hüseyin Beşok)

16:00 - Karşıyaka - Çiftlikköy Bld. (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

 

B Grubu

-------------

13:00 – Kayseri Atletik Spor – İBA Kimya TED Ankara Kolejliler (Gevher Nesibe)

15:00 -  Günseven Şalgam Ereğli Bld. – Bahçelievler Bld. (Ereğli Atatürk)

16:00 – Lima Spor - Merinos (50. Yıl Deniz Esinduy)

16:00 – Tarsus Bld. – Adam Voleybol (Tarsus)

17:00 – Karayolları – ALS Halk Voleybol (Başkent Voleybol Salonu)

17:30 – Beşiktaş Ceylan – Mihalıççık (Bjk Süleyman Seba)

Hibya Haber Ajansı

27 Eki 2022 - 14:38 - Gündem



göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak RHA AJANS Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan RHA AJANS hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler RHA AJANS editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı RHA AJANS değil haberi geçen ajanstır.



Replika Saat