Ziraat Türkiye Kupası 4. eleme turu

Ziraat Türkiye Kupası 4. eleme turu müsabaka programı belli oldu....

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, maç programı şöyle:

8 Kasım Salı

------------------

13:00 - Kasımpaşa A.Ş. - 1461 Trabzon FK (Recep Tayyip Erdoğan Stadı)

14:00 - Erzurumspor FK - Esenler Erokspor (Erzurum Kazım Karabekir Stadı)

14:00 - Yeni Malatyaspor - Uşak Spor A.Ş. (Yeni Malatya Stadyum)

15:00 - Corendon Alanyaspor - Sakaryaspor A.Ş. (Alanya Kırbıyık Holding Stadyumu)

17:00 - MKE Ankaragücü - Amed Sportif Faaliyetler (Eryaman Stadyumu)

19:00 - Adana Demirspor A.Ş. - Esin Group Nazilli Belediyespor (Yeni Adana Stadyumu)

21:00 - Galatasaray A.Ş. - Yeşilyurt D.C. Ofspor (Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu)

 

9 Kasım 2022 Çarşamba

---------------------------

13:00 - Ankara Keçiörengücü – Bulvarspor (Keçiören Aktepe Stadı)

13:00 - Bitexen Giresunspor – Ankaraspor (Çotanak Spor Kompleksi)

13:00 - Hangikredi Ümraniyespor - Efeler 09 Spor Futbol Kulübü (Ümraniye Şehir Stadyumu)

14:00 - Manisa Futbol Kulübü - 23 Elazığ Futbol Kulübü (Manisa Mümin Özkasap Stadyumu)

14:00 – Altınordu - Bodrumspor A.Ş. (Tire Gazi Mustafa Kemal Atatürk Stadyumu)

14:00 - Bey Çimento Bandırmaspor - Teco Karacabey Belediye Spor A.Ş. (Bandırma 17 Eylül Stadyumu)

14:00 - Dyorex Boluspor - Tarsus İdman Yurdu (Bolu Atatürk Stadyumu)

14:00 – Gençlerbirliği - Bayburt Özel İdare Spor (Eryaman Stadyumu)

14:00 – Eyüpspor - Düzce Cam Düzcespor (Eyüp Stadyumu)

15:00 - Yılport Samsunspor - Adanaspor A.Ş. (Yeni 19 Mayıs Stadyumu)

17:00 - Fraport Tav Antalyaspor - Pendikspor Futbol A.Ş. (Corendon Airlines Park Antalya Stadı)

19:00 - Gaziantep Futbol Kulübü A.Ş. - Belediye Kütahyaspor (Gaziantep Kalyon Stadyumu)

21:00 - Beşiktaş A.Ş. - Serik Belediyespor (Vodafone Park)

 

10 Kasım 2022 Perşembe

----------------------------

13:00 - İstanbulspor A.Ş. - Etimesgut Belediyespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14:00 - Tuzlaspor A.S. - Isparta 32 Spor (Sancaktepe 15 Temmuz Stadı)

14:00 - Göztepe A.S. - Bucaspor 1928 (Gürsel Aksel Stadı)

15:00 - Çaykur Rizespor A.S. - Weecoins Kırklarelispor (Çaykur Didi Stadyumu)

17:00 - Altaş Denizlispor – Şanlıurfaspor (Denizli Atatürk Stadyumu)

19:00 - Vavacars Fatih Karagümrük - Kırşehir Futbol Spor Kulübü

21:00 - Yukatel Kayserispor - Sivas Belediye Spor (Kayseri Rhg Enertürk Enerji Stadyumu)

Hibya Haber Ajansı

26 Eki 2022 - 18:32 - Gündem



göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak RHA AJANS Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan RHA AJANS hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler RHA AJANS editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı RHA AJANS değil haberi geçen ajanstır.



Replika Saat