Şirket haberleri

YUNSA – Şirketin personel sayısının 1.078’e ulaştığı açıklandı....

AGHOL – 2,5 milyar TL’ye kadar borçlanma aracı ihraç edilmesine karar verildiği açıklandı.

ANSGR – Ocak – Ağustos döneminde prim üretimi %107 oranında artışla 13,1 milyar TL’ye yükseldi.

BASCM – Sermaye artırımından elde edilmesi beklenen fonun finansman giderlerinin azaltılmasında ve atık ısı geri kazanım yatırımlarının finansmanında kullanılmasının planlandığı açıklandı.

BEYAZ – Saha Kurumsal tarafından şirketin Uzun Vadeli Ulusal Kredi Notunun (TR) A, Kısa Vadeli Ulusal Kredi Notunun (TR) A1 olarak not görünümlerinin ise stabil olarak belirlendiği açıklandı.

BOBET – Ram and Sons İnşaat ile İstanbul – Bahçelievler’de yer alan Bahçelievler Rams Garden Projesi kapsamında yapılacak olan konut inşaatı için 180 milyon TL bedelli Hazır Beton Tedarik Sözleşmesi imzalandığı açıklandı.

CELHA – 450 milyon TL’ye kadar borçlanma aracı ihracı kapsamında SPK’ya başvuru yapıldığı açıklandı.

GESAN –

Şirketin %70 bağlı ortaklığı Europower Enerji’nin Toroslar Elektrik Dağıtım tarafından gerçekleştirilen Çerçeve Anlaşma Alım Sözleşmesi 2022 Havalı Hücre & Trafo Merkezi Çerçeve Anlaşma Alımı konulu ihaleye girerek 1,1 milyon dolar ile en avantajlı teklifin verildiği açıklandı.

Şirketin ENJSA’ya bağlı dağıtım şirketleri (Toroslar Elektrik, Başkent Elektrik, AYEDAŞ) 16,1 milyon dolar tutarında üç sözleşme imzalanması sonrasında 3,5 milyon dolarlık ek protokol faveti aldığı açıklandı.

ISMEN – Saha Kurumsal tarafından şirketin kısa ve uzun vadeli ulusal kredi notları ile not görünümünün teyit edildiği açıklandı.

KARSN – Şirket tarafından E – Ata Hydrogen'in dünya lansmanının Hannover şehrinde düzenlenen IAA Transportation Fuarı'nda gerçekleştirildiği açıklandı.

KMPUR – Terlik imalatında kullanılan polyester poliolün yaklaşık %20'sininin pet atıklardan, yaklaşık %17'sinin ise biyo bazlı hammaddelerden elde edildiği açıklandı.

MAVI – Şirket tarafından 2022 yıl sonu beklentilerinde revizyona gidildiği, konsolide satış büyümesinin %100’den %120’ye, 11 mağaza m2 büyümesinin 13 mağaza m2 büyümesine, FAVÖK marjının UFRS 16 hariç %18’den %19’a revize edildiği açıklandı.

OYAKC – 2 milyar TL’ye kadar borçlanma aracı ihracı kapsamında SPK’ya başvuru yapıldığı açıklandı.

RUBNS – Şirket tarafından 7 – 19 Eylül arasında 65,1 milyon TL tutarlı İplik Sipariş Sözleşmesi imzalandığı açıklandı.

RYGYO – Şirket portföyünde yer alan Samsun Çarşamba’daki 22.505 m2'lik arsa üzerine inşa edilen 10.000 ton fındık depolama kapasiteli 3.944 m2'lik lojistik deponun iskanının alındığı açıklandı.

SMRTG – Şirketin Kuzey Doğu Anadolu bölgesinde yerleşik bir Kamu Kurumuna ait GES kurulumunda gerekli ekipmanlar ve montajları işi ihalesine verilen 46,3 milyon TL’lik teklifin en uygun teklif olduğu ve sözleşmeye davet yazısının geldiği açıklandı.

RALYH – Şirket bağlı ortaklığı Hera Teknik’in TOKİ tarafından düzenlenen Kars Merkez 327 Adet Konut İnşaatı Sarıkamış İlçesi Tören Alanı ve Parkına Ait İlave İmalatlar İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesine katılarak 299,3 milyon TL ihalenin şirket uhdesinde kaldığı açıklandı.

RODRG – VBTS kapsamında şirket paylarına 19 Ekim’e kadar emir paketi tedbiri getirildi.

TAVHL – Şirketin Nahco Management ve Planet Project tarafından oluşturulan konsorsiyum ile Nijerya'da faaliyet gösteren Lagos Havalimanı'nın dış hat yolcu ve kargo terminallerinin 20 yıl süreyle işletilmesi ve geliştirilmesi için açılan ihaleye teklif sunduğu açıklandı.

TURSG – Ocak – Ağustos döneminde prim üretimi %118 oranında artışla 14,8 milyar TL’ye yükseldi.

TKFEN – Medyada Libya'da su kuyuları ve boru hattı ile iletimi kapsamlı yeni bir proje üstlendiği ve bu projenin 2023 yılı başında başlayacağı haberi kapsamında, ilgili projenin devamı veya haberlerde bahsi geçen kapsamda idare ile yeni bir proje üstlenilmesi konusunda anlaşma yapılmasının söz konusu olmadığı açıklandı.

YKBNK – Yurt dışında 7 milyar TL’ye kadar borçlanma aracı ihracı kapsamında SPK’ya başvuru yapıldığı açıklandı.

YUNSA – Şirketin personel sayısının 1.078’e ulaştığı açıklandı.

Kaynak İnfo Yatırım
Hibya Haber Ajansı

20 Eyl 2022 - 09:04 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak RHA AJANS Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan RHA AJANS hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler RHA AJANS editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı RHA AJANS değil haberi geçen ajanstır.Replika Saat