Balıklıgöl’de Binali Yıldırım’a Yoğun İlgi

(Ruha Haber Ajansı/RHA)-İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Şanlıurfa’da tarihi Balıklıgöl Yerleşkesi’ndeki Dergah Camisi’nde cuma namazını kıldı, balıklara yem atıp dua etti.


Cumhur İttifakı’nın AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Şanlıurfa’da cuma namazı çıkışında vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Balıklıgöl’ü ziyaret ederek balıklara yem attı, vatandaşlarla tek tek tokalaştı ve hatıra fotoğrafı çektiren ve bir süre vatandaşlarla sohbet eden Yıldırım, daha sonra Hz. İbrahim’in doğduğuna inanılan mağarayı ziyaret  etti. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Halil-ür Rahman Camii’ndeCuma namazını kıldıktan sonra Balıklıgöl’den ayrıldı.

Balıklıgöl’de Yıldırım’a yoğun sevgi gösterisinde bulunan Urfalılar ile tek tek tokalaşıp hatıra fotoğrafı çektiren Yıldırım daha sonra balıklıgöl’den ayrıldı.Yıldırım Şanlıurfa’dan sonra Amasya’yı ziyaret edecek ve ardından İstanbul’a geçecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir