Babalar Günü’ndeki en anlamlı kare(Ruha Haber Ajansı / RHA)  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP MYK Üyesi ve Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz ve oğlu Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz ile bir araya gelerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Babalar Günü’nden 1 gün önce MHP MYK Üyesi ve Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz ve Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi. 23 Haziran seçimlerine yönelik İstanbul’da bulunan Özyavuzlar, Bahçeli ile bir araya gelerek istişare etti. MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz ve Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Genel Başkan Bahçeli ile çok anlamlı bir fotoğraf çektirdi.

Mahmut Özyavuz, yaptığı açıklamada,” Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, İbrahim Özyavuz Bey gelin şöyle babalar gününe özel baba oğul bir fotoğraf çekelim. Baba millet Vekili Oğul Harran belediye başkanı Mahmut Özyavuz iyi bir muvaffakiyet oldu. Önce Allah’ın takdiri sonra Sizin onayınız ve Halkın sayesinde.” İfadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir