1.Amatör Küme Şamoiyonu Kupasını Başkan Demirkol’dan Aldı(Ruha Haber Ajansı/RHA)-Şanlıurfa1. Amatör Küme’de şampiyonluk yaşayan Karaköprüspor’a kupasını Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol verdi. Yapılan kupa törenine Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Mehmet Aktaşoğlu, ASKF yöneticileri ile birlikte Karaköprüspor takımı, yönetici ve futbolcuları katıldı.

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Haliliye Belediyesi 1. Amatör Ligi A Grubu şampiyonu olan Karaköprü Spor oyuncularına kupa ve madalyalarını taktim etti. Başkan Demirkol, 2014 yılından bugüne her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını belirterek, “Haliliye’de Dünya, Avrupa, Balkan ve Türkiye şampiyonu sporcular çıkartmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Kupa töreni öncesinde 2018- 2019 ligi için kendilerine verdikleri destek için Başkan Fevzi Demirkol’a teşekkür eden ASKF Başkanı Aktaşoğlu, Haliliye Belediyesinin amatör spor kulüplerinin 2014 yılından bugüne her zaman yanında olduğunun da altını çizdi.
Başkan Fevzi Demirkol da, her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını belirterek, “Haliliye Belediyesi olarak salon sporlarına yöneldik ve bu alanlarda çok büyük başarılar elde ettik. Haliliye’de Dünya, Avrupa, Balkan ve Türkiye şampiyonu sporcular çıkartmanın gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Demirkol, sporculara madalyalarını takıp, şampiyonluk kupasını taktim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir